Kompaktiškasis iPad mini prekyboje pasirodys lapkričio 2 d.


Jei su naujojo Apple planšetinio kompiuterio kainomis, komplektacija ir netgi anonso data mes jau susipažinome, tai detalios charakteristikos ir prekybos pradžios data vis dar yra paslaptyje. Antra vertus, šia kryptimi šiek tiek pavyko pasistūmėti resursui Geeky Gadgets, kuris išsiaiškino, jog JAV ir D. Britanijos rinkose iPad mini prekyboje debiutuos lapkričio 2 d., t.y. 10 dienų po anonso. Tradiciškai, prekybos pradžia numatoma penktadienį, nors patį anonsą kompanija Apple perkėlė iš trečiadienio į antradienį.

Resursas ETrade Supply publikavo kompaktiškojo iPad ekrano ir baterijos fotografiją. Tai leidžia mums pamatyti, jog ekrano kraštinių santykis sudarys 4:3, tuo tarpu matmenys sudarys 162 х 124 mm. Konkretus egzempliorius buvo pagamintas P. Korėjos kompanijos LG Display.

Įdiegtos baterijos talpa, šaltinio teigimu, sudarys 4490 mAh (16,7 Wh), o nominali įtampa – 3.72 V. Šios dalies charakteristikas patvirtina ir keli kiti šaltiniai.

Leidinys The Wall Street Journal šalia informacijos apie iPad mini paskelbė vieną iš priežasčių, kodėl Apple vis dar susiduria su išmaniojo telefono iPhone 5 deficitu. Anoniminio šaltinio iš kinų kompanijos Foxconn teigimu, naujos kartos iPhone surinkimo kokybei dabar skiriama žymiai daugiau dėmesio, o prasidėjusi kova su korpuso nugarinės dalies defektais, atsirandančiais dar gamybos stadijoje, šiek tiek sulėtina surinkimo procesą. Antra vertus, tas pats šaltinis pareiškė, jog tiekimo apimtys diena iš dienos didėja.

Vienas komentaras

  1. Salmon parašė:

    Kaina baisinė, jau geriau nusipirkti normalų Samsungą.


Kitos kategorijos naujienos