iPad mini premjerą Apple surengs spalio 17 d.?


Paprastai paskutiniu pasiruošimo Apple naujų produktų anonsui etapu, kuris patvirtina šio įvykio datą, yra kvietimai, kurie išsiuntinėjami teminių resursų atstovams. Kaip taisyklė, tokio kvietimo fakto kolegos tikrai neslepia, o ir renginio data paviešinama visuomenei tą pačią dieną.

Resursas Fortune, remdamasis anoniminiais šaltiniais iš Apple investuotojų tarpo, tvirtina, jog planšetinio kompiuterio iPad mini prezentacijos svečiai pirmuosius kvietimus gaus šių metų spalio 10 d. Jei Apple laikysis įprasto grafiko, tai pats anonsas įvyks savaite vėliau – spalio 17 d., tuo tarpu prekyboje naujasis produktas pasirodys ne anksčiau kaip lapkričio 2 d. Tai dar nėra labai vėlu, kad būtų galima užsidirbti, pasinaudojant šventinių išpardavimų ažiotažu.

Japonų resursas Macotakara teigia, jog iPad mini gamyba visu pajėgumu užsiima Foxconn gamykla Brazilijoje. Tikėtina, jog planšetinis kompiuteris bus gaminamas ir Kinijoje, tačiau kol kas tokios informacijos šaltinis neturi. Tas pats resursas tvirtina, jog nugarinėje iPad mini dalyje yra ertmė mikrofonui, apie kurie buvo ne kartą užsiminti kituose ganduose.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos