Reuters: planšetė iPad mini bus pristatyta spalio 23 d.


Gandai apie Apple planšetinio kompiuterio iPad mini prezentaciją spalio 12 d. nepasiteisino, tačiau naujienų agentūra Reuters tvirtina, kad naujojo produkto anonsas įvyks vis tik spalio mėnesį. Šaltinio teigimu, kompanijos Apple renginys, skirtas šiam įvykiui, numatytas spalio 23 d. – likus vos keletui dienų iki operacinės sistemos Windows 8, o taip pat planšetinio kompiuterio Microsoft Surface premjeros.

Priminsime, jog žurnalas Fortune taip pat mano, kad iPad mini anonsas įvyks spalio mėnesį, tačiau jų teigimu, kompanija Apple premjerą surengs spalio 17 d., t.y. jau artimiausią trečiadienį.

Vienam ir Wall Street analitikų prieš kurį laiką pavyko savo rankose palaikyti kompaktišką planšetinio kompiuterio iPad modelį. Visa tai įvyko, lankant vieną iš Azijos elektronikos komponentų tiekėjų. „Mums iš tikrųjų teko galimybė palaikyti rankose iPad mini, būnant svečiuose pas vieną iš gamintojų“, – pranešė kompanijos Topeka Capital analitikas Brian White. „Šis 7,85“ iPad mini yra toks patogus kaip pirštinė ant rankos, lengvai telpa sportinės striukės kišenėje, o tam tikrais atvejais tai yra labai patogu“.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos