Apple išmanųjį telefoną iPhone turi 40% amerikiečių paauglių


Kompanijos Piper Jaffray analitikai įvertino Apple išmaniojo telefono iPhone ir planšetinio kompiuterio iPad populiarumą tarp amerikiečių paauglių, praneša naujienų agentūra France Press.

Apklausoje dalyvavo daugiau nei 7700 Jungtinių Valstijų gyventojų, kurių amžius svyruoja nuo 13 iki 19 metų. Pasirodė, jog iPhone turi du iš penkių apklaustųjų, arba 40% respondentų. Prieš šešis mėnesius šis rodiklis sudarė 34%, tuo tarpu prieš metus – 23%.

Apie 62% paauglių, kurie planuoja įsigyti išmanųjį telefoną artimiausiu metu, pareiškė, kad pirmenybę teikia būtent iPhone. Dar 22% teigė, kad planuoja įsigyti mobilų įrenginį, kuris turi Google mobilią operacinę sistemą Android.

Apklausa parodė, kad planšetinį kompiuterį turi apie 44% amerikiečių paauglių. Be to, paaiškėjo, kad įvairiausioms Apple iPad modifikacijoms tenka apie 72% visų planšetinių kompiuterių kiekio.

Apie 74% tų, kurie teigė neturintys planšetinio kompiuterio, tačiau ketina jį įsigyti per artimiausią pusmetį, teigė, kad jei pirks, tai tik Apple iPad.

Analitikai, savo ruožtu,  teigia, jog Apple gali dar labiau sustiprinti savo padėtį planšetinių kompiuterių rinkoje, kai bus išleistas kompaktiškasis iPad mini su 7,85“ įstrižainės ekranu. Šio planšetinio  kompiuterio anonso laukiama spalio pabaigoje.

Šaltinis:  TipTop.lt

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos