Išeiviai iš Ubisoft anonsavo žaidimą Outlast


Buvę gerai pažįstamos kompanijos Ubisoft darbuotojai pagaliau ryžosi pirmam nepriklausomam žaidimui – anonsuotas projektas Outlast, pranešama naujai įkurtos studijos puslapyje.

Žaidimo kūrimu užsiima Monrealio (Kanada) studija Red Barrels, kurios „stuburą“ sudaro aštuoni žmonės. Turbūt mažai kas girdėjo apie šią komandą, tačiau galima priminti, kad savo laiku ji kompanijai Ubisoft darė tokius žaidimus, kaip Prince of Persia: Sands of Time, Assassin’s Creed, Uncharted ir Splinter Cell: Conviction. Iš esmės, patirties kūrėjams tikrai užtenka.

Outlast – tai siaubo žanro projektas, kuriame teks tiesiog išgyventi. Kažkur Kolorado valstijos kalnuose yra psichiatrinė ligoninė. Senų senovėje apleistame pageltusiame name vėl pradeda virti gyvenimas, kadangi čia įsikuria transnacionalinės korporacijos mokslininkų padalinys. Tačiau viskas daroma slapčia, ir niekas nežino, kas vyksta už šios įstaigos sienų… Iki tol, kol ten neprasmunkame mes, nepriklausomas žurnalistas. Tai, ką mes ten aptinkame, yra „baisus religijos, mokslo, gamtos ir kažko beprotiško mišinys“.

Šiuo metu anonsuota tik PC platformai skirta versija. Debiutas turėtų įvykti 2013 m., o kol kas galima pasigrožėti tik trumpų vaizdo klipu:

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos