Japan Display pristatė itin didelės raiškos sensorinius ekranus


Kompanija Japan Display anonsavo naujus sensorinius ekranus, kurie bus skirti išmaniesiems telefonams, planšetiniams kompiuteriams ir automobiliuose montuojamiems media centrams, praneša resursas Tech-On!.

Išmaniesiems telefonams skirtas ekranas yra 5“ įstrižainės. Jame naudojama IPS (In-Plane Switching) matrica, kurios raiška sudaro 1920 x 1080 taškų (Full HD formatas). Taškų viename colyje kiekis (ppi) yra lygus 438, tuo tarpu kontrasto lygis – 2000:1. Sensorinis sluoksnis integruotas tiesiogiai į ekraną (technologija „in-cell“), o ne ant jo, kaip tai būdavo anksčiau. Tokio ekrano storis bei rėmelio plotis sudaro vos 1 mm.

Planšetiniams kompiuteriams kompanija Japan Display pasiūlys 7“ įstrižainės ekranus. Jo raiška sudarys įspūdingus 2048 x 1536 taškus, tuo tarpu taškų tankis viename colyje sieks 431 ppi.

Automobilių pramoginėms sistemoms skirtų ekranų įstrižainės bus 12,2“. Čia taip pat bus naudojama IPS matrica su in-cell technologija, o ekrano raiška sieks 1920 x 720 taškų.

Pranešama, jog naujieji sensoriniai ekranai bus demonstruojami parodoje FPD International 2012, kuri šių metų spalio 31 – lapkričio 2 d. vyks Jokohamoje (Japonija). Savo ruožtu, jau kitais metais reikia laukti naujovių, kurių pasižymės įspūdingos raiškos ekranais.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos