Japonijoje operacinė sistema Windows 8 „apaugo“ talismanais


Tie, kas nors kažkiek yra susipažinęs su japonų rinkos specifika, turėtų visiškai nenustebti sužinoję, jog šioje šalyje Japanese Delivery Service Partner pradėjo platinti operacinę sistemą Windows 8 specialių rinkinių sudėtyje.

Dvi mergaitės ant dėžučių su nauja Windows versija (beje, rinkinyje yra ir pelė Microsoft Wedge touch Mouse) – tai Madobe Ju ir Madobe Ai („mado“ japoniškai reiškia „langas“, matyt, kažkokios sąsajos su terminu „Windows“). Perkant rinkinį, jūsų laukia speciali darbastalio tema – ikonos, paveiksliukai, garsai. Balsus nurodytiems personažams padovanojo japonų Seiju (japoniškai „įgarsinimo aktorius“) Asuka Nisi ir Nao Tamura. Yra dvi rinkinių versijos, kurios siūlomos už maždaug 688 litų (skaičiuojant mūsų valiuta).

Iš principo, tai yra toli gražu ne pirmas atvejis, kai Japonijoje parduodama Microsoft produkcija, pasinaudojant anime tematika. Pavyzdžiui, operacinėje sistemoje Windows 7 talismanu tapo Nanami – personažas, kurį įgarsino Japonijoje gerai žinoma dainininkė Nana Midzuki. O tuo metu lietuviui, norinčiam išsiskirti iš minios, užtenka tiesiog nusipirkti legalius OS Windows…

2 komentarai (-ų)

  1. idomiai, bet parašė:

    paskutinis sakinys geriausias 🙂

  2. šlept parašė:

    Ai > Ju


Kitos kategorijos naujienos