Joomla 3.01: klaidų ištaisymai nemokamoje CMS


Populiari interneto puslapių valdymo sistema Joomla! gavo eilinį atnaujinimą. Versijoje 3.01 galima surasti eilę pataisymų, kurie susiję su platformos saugumo moduliu, taip pat išspręstos kai kurios problemos, aptiktos po finalinės versijos pasirodymo. Detaliau apie patobulinimus, pataisymus ir kitus pakeitimus galima sužinoti, pasinaudojus šia nuoroda.

Joomla! – tai nemokamas atviro kodo projektas, sukurtas PHP ir MySQL pagrindu. Šios CMS dėka galima sukurti praktiškai bet kokio tipo puslapius: informacinius portalus bei kompanijoms skirtus puslapius, verslo projektus, bendruomenėms skirtus resursus, asmeninius interneto puslapius ir t.t. Joomla! įdomi tuo, jog nereikalauja iš vartotojo kažkokių specialių techninių įgūdžių – interneto puslapių valdymas maksimaliai supaprastintas, grafinėje vartotojo aplinkoje daugybė dalykų suprantama intuityviai.

  • Atsisiųsti naujausią Joomla! 3.01 versiją: nuoroda

Dėmesio: nuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt  neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos