Išmanusis telefonas LG Nexus 4 jau sertifikuojamas Indonezijoje


Pasirodė eilinis „įkaltis“, jog išmanusis telefonas LG E960 „Mako“, dar žinomas kaip LG Nexus 4, jau greitai pasirodys rinkoje. Ši informacija mus pasiekė iš Indonezijos, kurioje išmanusis telefonas šiuo metu yra sertifikuojamas.

Tikimasi, jog oficiali prezentacija, skirta šiam Android telefonui, Google surengs spalio 29 d., tuo pačiu metu, kaip ir Microsoft ruošiamas Windows Phone 8 anonsas. Kompanija LG pirmą kartą sudalyvaus Google Nexus programoje. Tikėtina, jog kada nors ateis laikas ir kompanijai Motorola Mobility, kuri priklauso paieškos gigantui.

LG E960 „Mako“ pagrindą sudaro jau gerai pažįstamas išmanusis telefonas LG Optimus G, nors savo išoriniu dizainu jis šiek tiek skiriasi. Įrenginys gaus 4,7″ įstrižainės 1280 x 768 raiškos ekraną, Qualcomm Fusion 3 platformą su keturių branduolių 1,5 GHz procesoriumi Snapdragon S4 (APQ8064 + MDM9615 ir grafika Adreno 320), 2 GB operatyvios atminties, nuo 8 iki 32 GB talpos duomenų kaupiklį (deja, microSD atminties kortelių skaitytuvo nebus), 8 MP raiškos pagrindinę kamerą ir 1,3 MP raiškos kamerą priekyje, LTE, Wi-Fi, Bluetooth 4.0 ir NFC palaikymą. Telefonas bus prieinamas juodos ir baltos spalvos.

LG Optimus G – vienas iš galimų Nexus serijos reinkarnacijų, gausiančių „grynakraujį“ Android 4.2

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos