LG Nexus 4: oficialus naujojo Google telefono anonsas


Uraganas Sandy privertė Google atšaukti šiandien Niujorke turėjusį įvykti renginį, tačiau tai nesutrukdė anonsuoti išmanųjį telefoną LG Nexus 4, dirbantį su naujausia operacine sistema Android 4.2 Jelly Bean.

Daugybės nutekintos informacijos dėka naujojo Google įrenginio specifikacijos jau seniai nebuvo paslaptis, išskyrus kai kurias detales. Taigi apie viską iš eilės.

LG Nexus 4 gavo 4 branduolių 1,5 GHz procesorių Qualcomm Snapdragon S4 Pro su Adreno 320 grafika, 4,7“ įstrižainės  True HD IPS Plus ekraną, kurio raiška sudaro WXGA (1280 x 768), o kraštinių santykis – 15:9.

Taip pat įdiegta 2 GB operatyvios atminties, 8 GB arba 16 GB duomenų kaupiklis, bevielio ryšio adapteriai Wi-Fi ir Bluetooth, taip pat palaikoma NFC technologija, vartotojui bus prieinamos 8 MP ir 1,3 MP raiškos kameros. Skirtingai nuo anksčiau pasirodžiusio LG Optimus G, naujasis išmanusis telefonas nepalaiko LTE mobiliojo ryšio technologijos, nėra ir microSD atminties kortelių palaikymo.

Įrenginio matmenys – 133,9 x 68,7 x 9,1 mm, svoris – 139 gramai. Integruotos baterijos talpa – 2100 mAh, o jos turėtų užtekti iki 15,3 val. (pokalbių režimas) ir iki 300 val. (budėjimo režimas). Kalbama netgi apie bevielio baterijos įkrovimo galimybę.

Lapkričio 13 d. el. parduotuvė Google Play pradės prekiauti LG Nexus 4 tokiose šalyse, kaip JAV, Kanada, Vokietija, Prancūzija, Ispanija ir Australija. Tie, kurie norės nusipirkti išmanųjį telefoną ne elektroniniu būdu, turės palaukti lapkričio mėnesio pabaigos, kai naujasis įrenginys papildomai debiutuos Centrinėje ir Pietų Amerikoje, kitose Europos šalyse, taip pat NVS rinkose, Azijoje ir Artimuosiuose Rytuose.

LG Nexus 4 su 8 GB kaupikliu kaina be sutarties sudaro $299 (~ 800 lt be mokesčių). Savo ruožtu, už modelį su 16 GB iš vartotojų bus prašoma $349 (~ 940 lt).

6 komentarai (-ų)

 1. Karvė parašė:

  8GB arba 16GB atmintis ir nėra microSD palaikymo – jie gal juokauja? Kam visi tie procai galingi ir geri ekranai, jei ten net kelių filmų ar muzikos kolekcijos negali susimest?

 2. guru parašė:

  Geri ekranai – čia kad aiškiai galėtum matyti Google reklamą, kurią galės greitai renderinti greitas CPU 😀

 3. to karve parašė:

  use your brains! jie ne seip sau nededa microsd korteliu palaikymo. tam, kad naudotum online sotrage ju tarnyba ir pan. nori labiau priristi vartotoja prie ju tiekiamu paslaugu. o ir blueray gal filmu neziuresi per tlf? tai dafuq tau ten mestis filmus po 10gb.

 4. Karvė parašė:

  Na filmų pi 10GB ir nesikeli, bet jei pvz keliauji ir nori keletą 720p įsimesti (tokių, kad ir prie TV prisijungtun), tai kiekvienas svers apie 2GB. Normaliai reikia bent 4 filmų: 2-3 kol skrendi ir dar kokį vieną viešbutyje pasižiūrėti. Tai čia minimumas – o jei varai kur toliau? Dar pridėkim kokius 4GB muzikai, 4GB appsam (GTA + Max Payne + TomTom) ir jau kelionės nuotraukoms vietos nebėra.

  Online storage kalbant apie tokius failus tikrai neveiks, nes už ryšį paklosi daugiau nei tas tlf vertas.

  Aš turiu iPhone 32GB ir tai yra mažai, tikrai mažai. Jau Apple galima kritikuoti, kad neleidžia vartotojams praplėsti atminties, bet jie bent jau duoda pasirinkti normalius dydžius, o ne kaip prieš 4 metus.

 5. Nerijus parašė:

  Vietos tikrai mazai, o vieta debesyse nevisada panaudosi, juk ne visada buni online. Patogiau butu tiesiog microSD korteleje laikyti filmus ir muzika.

 6. Sarunas parašė:

  Sutinku su kritikais, siaip device’as atrodo tikrai solidziai, bet be mazo atminties kiekio is SD korteliu nepalaikymo man taip pat uzkliuvo LTE nebuvimas bei integruota baterija. Jei sis smartphone’as palaikytu MicroSD, LTE bei turetu keiciama baterija – nusipirkciau pacia pirma diena pasirodzius prekyboje. Dabar gi kyla abejoniu, gal geriau palaukti kitu Nexus modeliu, o gal netgi palaukti kol pasirodys kas nors su Nvidia Tegra 4…

  Nors kita vertus paziurejus i kaina darosi suprantama, kodel Nexus 4 lyginant su LG Optimus G atrodo toks „apkarpytas“ 🙂


Kitos kategorijos naujienos