Microsoft nesidomi planšetėmis su 7“ ekranais


Duodamas interviu resurso Wired žurnalistams, Microsoft Windows padalinio finansų direktorius bei kompanijos viceprezidentas Tami Reller pranešė, jog programinės įrangos giganto ir jo partnerių planuose nėra punkto, kuris numato planšetinių kompiuterių su 7-8“ įstrižainės ir Windows 8 pasirodymo. Pirmoje kompiuterių bangoje su nauja operacine sistema bus modifikacijos, kurių ekrano įstrižainė yra ne mažesnė kaip 10,1“.

Tuo pačiu metu Google jau senokai visai nuoširdžiai bando išpopuliarinti 7“ ekranus turinčius Nexus planšetinius kompiuterius, tuo tarpu kompanija Amazon apskritai vos ne veltui pasiruošusi atiduoti Kindle Fire, kad tik patrauktų į savo pusę lojalių vartotojų armiją. Netgi Apple, kurios vienas iš įkūrėjų Steve Jobs kritiškai kalbėjo apie kompaktiškas planšetes, vis tik šiemet ryžosi išleisti iPad mini.

Tikėtina, kad viena iš Microsoft neveikimo 7“ planšečių segmente priežasčių yra sąlyginai brangūs Windows 8 sprendimai. 10“ ekranus turintys planšetiniai kompiuteriai su nauja operacine sistema yra ne tokie patrauklūs, kaip konkurentų sprendimai su Android, o konkuruoti su 7“ produktais, kurių kaina yra $200-300 diapazone, esant dabartinei Microsoft kainų politikai, nei pati korporacija, nei jos partneriai varžytis su Android stovykla negali.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos