Microsoft ir Google propaguoja skirtingus telefonų kūrimo principus


Kompanijos Microsoft ir Google neapsiribos vien tik planšetiniais kompiuteriais Surface ir Nexus 7, taigi reikia tikėtis, jog jos išleis ir išmaniuosius telefonus, kurie priklausys tiem patiems prekiniams ženklams, teigia resursas DigiTimes, tradiciškai nurodydamas savo anoniminius šaltinius. Kartu paaiškėjo, jog būdai, kuriais remiantis projektuojami ir populiarinami mobilieji produktai, abiejų gigantų atveju skiriasi kardinaliai.

LG Optimus Nexus – vienas iš galimų Nexus serijos atstovų

Google išmaniojo telefono kūrimą atiduoda į kurio nors žymaus gamintojo rankas, o į būsimo Nexus gamintojo vaidmenį pretenduoja gerai pažįstamos kompanijos LG, Samsung, Sony Mobile ir HTC. Kartu teigiama, jog potencialus kūrėjas gaus visišką laisvę projektuojant dizainą ir pasirenkant būsimo išmaniojo telefono platformą.

Savo ruožtu, Microsoft partneriu taps ODM gamintojas Pegatron. Kaip ir kitų išmaniųjų telefonų su Windows Phone 8 atveju, Microsoft griežtai kontroliuos kūrimo procesą, savarankiškai nuspręsdama, koks bus dizainas ir kokia aparatinė platforma bei specifikacijos.

Šis žingsnis, Microsoft atstovų tvirtinimu, skirtas aparatinės ir programinės platformos unifikacijai pasiekti. Tai leis sumažinti diferenciaciją tarp išmaniųjų telefonų su operacine sistema Windows Phone 8 bei padidins konkurenciją tarp gamintojų.

Vienas iš Microsoft Windows Phone konceptų

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos