Microsoft pradėjo aktyviai reklamuoti planšetę Surface


Skirtingai nei planšetinio kompiuterio Surface RT pirmoje reklamoje, kurioje Microsoft gana emocingai stengėsi parodyti savo firminio mobilaus įrenginio privalumus, antrasis vaizdo klipas yra žymiai praktiškesnių Surface savybių demonstravimas.

Nuo pirmų sekundžių matome galimybę naudotis Surface kaip nešiojamu kompiuteriu. Kompanija pažymi, kad plonas, lengvas, patikimas ir gražus planšetinis kompiuteris yra skirtas visai eilei užduočių: darbui, žaidimams, komunikacijai, turinio kūrimui ir jo publikacijai. Žinoma, minimos ir multimedia galimybės, gebėjimas pilnai išnaudoti biuro programas. Operacinės sistema Windows RT gaus jau gamykliškai įdiegtą Office Home and Student 2013 RT Preview.

Ne ką mažiau dėmesio užsitarnavo ir Touch Cover klaviatūra, kuri kartu atlieka ir ekrano apsaugos vaidmenį. Įdomu tai, jog klaviatūra gali būti atlenkta į planšetės nugarinę dalį. Microsoft pastarąjį aksesuarą laiko mažų mažiausiai revoliuciniu išradimu, kurį Surface vartotojai gaus už papildomus $100, antra vertus, atskirai galima įsigyti spalvotą klaviatūrą, tačiau už tai teks sumokėti $120. Beje, vaizdo klipe pažymima, jog labiau įprastą klaviatūros aplinką suteikia Type Cover, kuri pasižymi didesniais matmenimis ir kiek didesne kaina – $130.

Galiausiai nemažai dėmesio skiriama ir kelioms HD kameroms LifeCam, iš kurių viena skirta vaizdo skambučiams, o kita – fotografijų ir vaizdinės medžiagos darymui. Reikia pažymėti, jog įrenginys gavo du mikrofonus bei stereo garsiakalbius.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos