Įvardinta planšetinio kompiuterio Microsoft Surface RT kaina


Po oficialaus etaloninių planšetinių kompiuterių Microsoft Surface anonso, kuri įvyko dar birželio mėnesį, tikimasi sulaukti dar vienos šių planšečių premjeros, tik jau spalio 25 d. Niujorke įvyksiančiame renginyje, dedikuotame  Windows 8 pasirodymui. Kartu jau kitą dieną, t. y. spalio 26 d. planšetinis kompiuteris Surface su operacine sistema Windows RT pateks į mažmeninę prekybą, kuria užsiims ir firminiai Microsoft prekybos taškai. Savo ruožtu, versija su x86 suderinamais procesoriais bei operacine sistema Windows 8 Pro pasirodys kiek vėliau.

Microsoft vadovas Steve Ballmer pristato planšetę Surface (bloomberg.com nuotrauka)

Tiesa, oficialiai iki minėto renginio produktų, kuriais Microsoft nori prastimuliuoti Windows 8 planšetinių kompiuterių rinką, kaina vargu, ar bus paskelbta. Antra vertus, neseniai pasirodžiusi informacija iš kitų šaltinių, leidžia manyti, jog aiškėja bent jau Surface varianto su ARM platforma kaina.

Kompanija Dummies, kuri leidžia visiems žinomą knygų seriją „Žaliems“ (šių išleista jau virš 1800 pavadinimų didesniu nei 250 mln. egzempliorių tiražu), jau rengia konkursą, kurio nugalėtojai gaus planšetę Microsoft Surface. Sprendžiant iš konkursui skirto puslapio, orientacinė Microsoft planšetės kaina sudaro $350 (~ 945 lt). Aišku, reikia pažymėti, jog į šio apdovanojimo kainą įeina ne tik planšetė, tačiau ir dvi knygos „Windows 8 žaliems“ ir „Surface žaliems“.

Kiek anksčiau, dar rugsėjo mėnesį, Microsoft vadovas Steve Ballmer nurodė, jog mažmeninė planšetinių kompiuterių kaina bus nuo $300 iki $700-800 diapazone, kartu pažymėdamas, jog tokia kaina leis konkuruoti su kultiniu Apple iPad.

Ką gi, reikia manyti, jog $300-350 kaina leis Microsoft realizuoti užsibrėžtus planus iki šių metų pabaigos parduoti 3 mln. Surface vienetų. Beje, sprendžiant iš gandų, kompanijos Apple nuotaikos yra žymiai ambicingesnės, kadangi ji vien tik 2012 m. IV ketvirčiui užsakė net 10 mln. planšetinių kompiuterių iPad mini.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos