Naujieji Motorola Droid Razr prekyboje pasirodys spalio 18 d.


Motorola RAZR Maxx HD

JAV mobiliojo ryšio operatorius Verizon Wireless įvardijo naujų Android išmaniųjų telefonų Droid Razr HD ir Droid Razr Maxx HD (gamintojas – Motorola Mobility), kainą ir prekybos pradžios datą.

Droid RAZR HD gavo 4,7“ įstrižainės HD 720p raiškos ekraną. Prie svarbesnių jo ypatybių galima priskirti talpią bateriją – 2500 mAh (originalusis Droid RAZR naudojo 1750 mAh). Taip pat įdiegta 8 MP raiškos kamera nugarinėje dalyje, kurią papildo LED blykstė ir galimybė įrašyti HD 1080p kokybės vaizdinę medžiagą, priekyje bus galima rasti HD web kamerą, palaikoma NFC technologija su Android  Beam,

Aparatinės dalies pagrindas – dviejų branduolių 1,5 GHz Qualcomm Snapdragon S4 procesorius su Adreno 3,5 grafika, 1 GB operatyvios atminties, korpusas padarytas iš vandeniui „nepakantaus“ DuPont KEVLAR, ekraną saugo Corning Gorilla Glass, o esamą duomenų kaupiklį galima praplėsti microSD atminties kortelės dėka. Operacinė sistema – Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich, nors ateityje pažadėta ir  Android 4.1 Jelly Bean.

Savo ruožtu, RAZR Maxx HD turės viską tą patį, tačiau gaus 3300 mAh talpos akumuliatorių, tiesa, už padidėjusią baterijos talpą teks sumokėti iki 9,3 mm pastorėjusiu korpusu.

Prekyba išmaniaisiais telefonais (tiek mažmeninėje prekyboje, tiek ir per el. parduotuvę) prasidės spalio 18 d. Motorola Droid Razr HD ir Droid Razr Maxx HD bus siūlomi su dviejų metų sutartimi už atitinkamai 200 ir 300 JAV dolerių.

Vienas komentaras

  1. ernestas parašė:

    maxx hd baterija tai geeeris! :D~~ tokia gal net 2 paras laikytu normaliai naudojant ! :>


Kitos kategorijos naujienos