Movi.Kanti.Revo: HTML5 cirkas Chrome vartotojams


Google siūlo visiems pasinaudoti cirko Cirque du Soleil įkvėptu ir kompanijos Subatomic Systems sukurtu Interneto puslapiu Movi.Kanti.Revo. Projektas tikrai įdomus, nors didelės praktinės naudos galutiniam vartotojui gali ir nesuteikti. Čia galima pakeliauti po įsivaizduojamą pasaulį (ir netgi pamatyti garsiosios trupės pasirodymą), navigacijai panaudojant web kamerą ir jūsų judesius.

Kad galėtumėte pamatyti Movi.Kanti.Revo siurrealistinį pasaulį, užtenka užeiti į puslapį ir (jei naršyklė palaiko reikiamas technologijas) suteikti web aplikacijai prieigą prie jūsų kameros bei mikrofono. Jokių papildomų priedų ir kitokios programinės įrangos diegti nereikės.

Tiesa, reikia paminėti dar vieną niuansą: visas resurso funkcionalumas prieinamas tik Chrome/Chromium vartotojams. Tai visai nenuostabu, kadangi navigacijai reikalingas funkcijos getUserMedia iš WebRTC palaikymas. Kitose naršyklėse puslapis arba gali neveikti visai, arba kelionei po virtualų pasaulį teks naudoti pelę. Taigi pirmyn į Movi.Kanti.Revo pasaulį!

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos