Google Nexus 7 turės tik 8 GB ir 32 GB versijas?


Bendromis ASUSTek Computer ir Google pajėgomis sukurtas planšetinis kompiuteris Nexus 7 jau kurį laiką yra prieinamas praktiškai beveik viso pasaulio vartotojams. Planšetė, tapusi kai kurių mažmeninės prekybos tinklų bestseleriu, tikrai žavi ne tik savo specifikacijomis, tačiau ir kaina: 8 GB versija už $199 ir 16 GB versija už $249. Lietuvoje, visai nekeista, kainos didesnės, tačiau mūsų mažmeninei rinkai tai yra jau įprastas dalykas.

Planšetinis kompiuteris Google Nexus 7 (wired.com nuotrauka)

Savo ruožtu, resursas ITProPortal tvirtina, jog britų rinkoje planšetinio kompiuterio Google Nexus 7 versija su 32 GB kaupikliu (beje, ne tik pasirodžiusiu parduotuvėse, tačiau ir spėjusiu patekti į kai kurių vartotojų rankas) pakeis versiją su 16 GB duomenų kaupikliu. Dar daugiau, vietos rinkoje naujokas bus siūlomas už tą pačią kainą, kaip ir įrenginys su 16 GB atmintimi!

Tai paaiškina, kodėl amerikiečių parduotuvės priima Nexus 7 su 32 GB atmintimi užsakymus po $269, o tai tik visai nedaug viršija 16 GB versijos kainą. Akivaizdu, Google nusprendė paskirstyti vartotojus į tuos, kuriems užtenka 8 GB atminties, ir į tuos, kurie nesutinka planšetėje turėti mažesnio nei 32 GB kaupiklio. Beje, kai  kurios užsienio parduotuvės, matančios tokius kainodaros pokyčius, jau siūlo Nexus 7 16 GB versiją su nuolaida.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos