Nokia žemėlapius naudos automobilių gigantai BMW ir Mercedes


Tarptautinės automobilius parodos Paris Auto Show 2012, šiuo metu vykstančios Paryžiuje (Prancūzija), metu keletas puikiai žinomų automobilių pramonės kompanijų pasirašė susitarimus su korporacija Nokia, kurie numato galimybę naudoti suomių navigacinę sistemą tam tikruose automobiliuose. Tokiu būdu, greitu metu platforma turėtų pasirodyti BMW, Mercedes, Volkswagen ir Hyundai transporto priemonėse.

Be minėtų kompanijų, Nokia sudarė sutartis ir su navigacinės programinės įrangos kūrėja Garmin, o taip pat integruojamos automobilinės garso įrangos gamintoja Pioneer. Automobilinės navigacijos sistema praneš vartotojui informaciją apie situaciją keliuose, taip pat pateiks duomenų apie ekonomiškiausius maršrutus, kelio ženklus, bus palaikomas ir balsu valdoma navigacija.

Mes manome, jog Nokia Location & Commerce yra unikalus produktas, kurį automobilių gamintojai ir kiti rinkos dalyviai gali integruoti į savo sistemas, kad klientai gautų kuo kokybiškesnę navigaciją. Šiandien vairuotojai ieško būdų ne tik kaip gauti maršrutą nuo taško A į tašką B, bet ir informaciją apie kamščius, netoli esančias lankytinas vietas, taip pat kitus duomenis, kurie jiems leistų pajusti vairavimo malonumą, o ne paverstų šį procesą į rutiną. Mes pateikiame savo sprendimą, kad vartotojai gautų daugiau galimybių, pradedant navigacija ir baigiant saugumu bei pramogomis“, – papasakojo Nokia Location & Commerce viceprezidentas Bruno Bourguet.

Finansinės susitarimų pusės neatskleidžia nė viena iš kompanijų. Daugiau informacijos, matyt, gausime tuomet, kai kompanija Nokia praneš savo ketvirčio rezultatus.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos