Nokia vadovui patiko idėja gaminti išmanųjį telefoną Microsoft Surface


Nokia vykdomasis direktorius Stephen Elop, resurso CNet teigimu, paneigė pasirodžiusius gandus dėl neigiamos įtakos, kurią sukeltų korporacijos Microsoft neva ruošiamas išmanusis telefonas Surface su operacine sistema Windows Phone 8 (aišku, jei toks apskritai planuojamas). Suomių kompanijos generalinis direktorius tvirtina, kad kol kas nepastebėjo ženklų, kad kompanija Microsoft po planšetinio kompiuterio Surface debiuto imtųsi darbuotis prie analogiškos serijos išmaniojo telefono.

Kartu Stephen Elop išreiškė įsitikinimą, kad išmanusis telefonas Microsoft Surface, jei tik pasirodytų rinkoje, galėtų atlikti stimuliatoriaus vaidmenį visai Windows Phone ekosistemai, ir tai būtų lygiai toks pats teigiamas dalykas, kaip ir kitų gamintojų išleisti WP mobilūs įrenginiai.

Mes sveikiname HTC, Samsung, Microsoft ir visus kitus, kurie tiekia rinkai įrenginius bei imasi kitų investicijų, kurios stimuliuoja visą ekosistemą“, – pranešė S. Elop spaudos konferencijoje, skirtoje suomių kompanijos veiklos rezultatams šių metų III ketvirtyje.

Priminsime, jog Nokia pajamos per paskutinius tris mėnesius sudarė €7,23 mlrd. Lyginant su tuo pačiu 2011 m. laikotarpiu, kaip pajamos sudarė €8,98 mlrd., kritimas sudarė beveik 20%. Operaciniai nuostoliai išaugo nuo €71 mln. iki €0,576 mlrd. Apie IV ketvirtį Nokia vadovas taip pat kalbėjo ne itin teigiamai. Dabar belieka tik su susižavėjimu stebėti kantrius investuotojus, kadangi po šešių iš eilės nuostolingų ketvirčių, turbūt, derėtų susimąstyti, ar tikrai buvo pasirinkta teisinga strategija.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos