Google darbuotojo publikuota nuotrauka išdavė ruošiamą LG Nexus 4


Išmanusis telefonas LG Nexus, apie kurį paskutiniu metu intensyviai sklando įvairiausi gandai, daugiau niekam nėra paslaptis, ypač po to, kai pasirodė eilė fotografijų bei prototipo testų. Antra vertus, kol kas nėra tikros informacijos apie vieną iš įrenginio ypatybių – jo pavadinimą.

Kažkas naująjį sprendimą vadina LG Nexus G, kažkas – LG Optimus Nexus, tačiau paskutiniu metu vis dažniau skamba vardas Nexus 4, ypač po to, kai vienoje iš mažmeninės prekybos tinklų duomenų bazių pasirodė atitinkami įrašai bei vaizdai. Jei rimtai pažvelgtume į EXIF duomenis, kurie priklauso vienai Google darbuotojo padarytai ir Picasa patalpintai fotografijai, galutinis Android išmaniojo telefono pavadinimas bus Nexus 4.

Nuotrauka su kavos puodeliu buvo padaryta spalio 11 d., o aprašyme netgi yra ir gamintojo pavadinimas „LGE“ (LG Electronics) bei modelio pavadinimas „Nexus 4“. Ar gali būti dar svaresni įrodymai, jog naujasis išmanusis telefonas vadinsis būtent Nexus 4? Antra vertus, visąlaik išlieka tikimybė, jog EXIF duomenys gali būti padirbti, o per artimiausias keletą savaičių iki oficialaus debiuto mes išgirsime kitą būsimo įrenginio pavadinimą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos