Naujasis nVidia Tegra 4 turėtų debiutuoti 2013 m. sausį


Vartotojiška elektronika, tokia kaip išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai, daugeliui komplektuojančių dalių gamintojų tampa ta pajamų augimo salele, kurios tradicinių asmeninių kompiuterių segmente beveik neliko. Kompanija nVidia jau seniai atspėjo šią tendenciją, todėl investuoja tikrai didelius resursus į procesorių Tegra kūrimą ir plėtrą.

Nvidia-Tegra-4

Kaip teigia resursas Fudzilla, kompanija nVidia savo būsimą procesorių Tegra 4 pademonstruos sausio mėnesį vyksiančioje parodoje CES 2013. Pirmieji įrenginiai su šia SoC mikroschema turi pasirodyti vasario mėnesį, kai vyks kasmetinė mobilių technologijų paroda Mobile World Congress 2013, tradiciškai rengiama Barselonoje (Ispanija).

Jei atsižvelgtume, kad ketvirtos kartos procesorius Tegra slepiamas po kodiniu pavadinimu Wayne, tai dabartinį Tegra 3 savo sparta jis gali lenkti dvigubai, tuo tarpu dar prieš porą metų neblogai atrodžiusį Tegra 2 – net 10 kartų. Bent jau tokios pirminės nVidia atstovų prognozės. Kolegos praneša, kad Tegra 4 taip pat savo sparta aplenks dabartinį Qualcomm procesorių Snapdragon S4 (matyt, kalbama apie galingiausią modifikaciją S4 Pro su keturiais skaičiavimų branduoliais). Tiesa, ar Tegra 4 sugebės aplenkti procesorių Apple A6, parodys tik realūs, nepriklausomi testai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos