Android skirta Opera Mobile 12.1 įspės apie kenkėjiškus puslapius


Išleista nauja mobilios interneto naršyklės, skirtos Android operacinei sistemai, Opera Mobile 12.1 versija. Programa gali veikti skirtingose aparatinėse platformose, turinčiose įvairiausius mikroschemų rinkinius (ARM v5 ir v7, MIPS ir X86).

Naršyklėje Opera Mobile 12.1 kūrėjai realizavo naują apsaugos sistemą, kuri skirta kovai su kenkėjiškais Interneto puslapiais. Nuo šiol, bandant pasinaudoti tokiais resursais, kurie pripažinti įtartinais arba kenkėjiškais, Opera Mobile apie tai praneš vartotojui.

Taip pat naujoje mobilios naršyklės versijoje atsirado ir protokolo SPDY palaikymas. Pastarasis žada gana smarkiai padidinti Interneto puslapių pasikrovimo spartą. Priminsime, jog kompanijos Google sukurtą SPDY standartą, šalia tradicinio HTML, palaiko, pavyzdžiui, Twitter ir GMail. Taip pat galima paminėti patobulinimus dirbant su HTML5 ir CSS, ištaisyti ir kiti smulkūs netikslumai bei klaidos.

  • Atsisiųsti Android skirtą Opera Mobile 12.1 iš Google Play: nuoroda

Dėmesio: nuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos