Painkiller: Hell & Damnation debiutas įvyks spalio 31 d.


Kad patektumėte į rojų, teks (kaip keistai beskambėtų) žudyti ir naikinti…

Šių metų spalio 31 d. įvyks PC platformai skirtos pirmo asmens šaudyklės Painkiller: Hell & Damnation debiutas, pranešė kompanija Nordic Games.

Iš karto reikėtų pasakyti, jog Hell & Damnation – tai 2004 m. išleisto Painkiller perdaryta versija. Originalas išleistas lenkų studijos People Can Fly; projektas jiems leido įsitvirtinti video žaidimų rinkoje ir išaugti iki Gears of War: Judgment kūrėjo. Buvo planuojama, jog perdaryta versija vienu metu pasirodys PC, Xbox 360 ir PS3. Tačiau neseniai paskelbta, jog konsolėms skirta versija, kurios kūrimu užsiima studija The Farm 51, atidedama iki 2013 m. sausio 22 d. Dabar žaidimas yra uždaro beta testavimo stadijoje.

Tai Danielio Gernerio istorija, kuris vieną ūkanotą dieną susitiko su sunkvežimiu. „Pasimatymo“ rezultatu tapo herojaus ir jo žmonos mirtis. Po 30 metų jis (tiksliau, jo dvasia) sužino, jog užstrigo Skaistykloje, tarp rojaus ir pragaro; kad patektų į dangų ir susijungtų su sutuoktine, būtina sunaikinti keturis Liuciferio generolus. Tuo reikalu mes ir užsiimsime, kartu šalindami iš kelio ordas demonų ir piktų dvasių.

Kad projektas nušvistų naujomis spalvomis, jame panaudotas Unreal Engine 3 varikliukas. Pranešama, kad žaidimas turės paprastą ir kolekcinę versiją. Pastarojoje bus lipdukai, atvirukai, knygutė su paveiksliukais…

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos