Du patentai su Nokia planšečių dizainu – kaip atrodys šie įrenginiai?


Jau ne kartą buvo pasirodę gandai, jog Nokia gali kurti savo firminį planšetinį kompiuterį (ar net kelis), kuris, visai tikėtina, gaus operacinę sistemą Windows RT arba Windows 8 – suomių kompanija remsis ta pačia platforma, kaip ir išmaniųjų telefonų atveju.

Egzistuoja vienas planšetinio kompiuterio dizainas, kurį norėtų pamatyti nemažai suomių kompanijos gerbėjų – kalbama apie monobloko tipo korpusą, savo stiliumi primenantį Nokia N9/Lumia 800, tačiau savo matmenimis optimizuotas planšetiniam kompiuteriui. Tie, kas laukia tokio įrenginio, turėtų apsidžiaugti – Nokia užregistravo patentą, kuris aprašo būtent tokio dizaino planšetės korpusą. Paraiška patentui gauti buvo paduota sąlyginai neseniai – 2011 m. kovo 15 d.

Kartu reikėtų pasakyti, jog Nokia užregistravo ne vieną, o iš karto kelis būsimo planšetinio kompiuterio dizaino variantus. Kartu su minėta paraiška buvo paduota ir kita, kurioje galimas Nokia planšetinis kompiuteris taip pat atrodo patraukliai (nors kai kam jis gali pasirodyti visiškai vienodas).

 Iš esmės, norėtųsi tikėti, jog jei Nokia ryšis pasirodyti planšetinių kompiuterių rinkoje, tai turėtų tapti ne ką mažesniu įvykiu, nei pačios Microsoft planšetės Surface pasirodymas. Antra vertus, kol kas nėra visiškai aišku, ar suomių kompanija Nokia apskritai ketina išleisti tokį įrenginį, ir jei ketina – tai kada.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos