Planšetė Google Nexus 7 su 32 GB kaupikliu pasirodė Japonijoje


Šaltinų teigimu, iki oficialios planšetinio kompiuterio Google Nexus 7 su 32 GB talpos integruotu duomenų kaupikliu premjeros liko visai nedaug laiko, o pačio mobilaus įrenginio masinė gamyba jau vyksta pilnu tempu (tikėtina, jog gamintojas išliko tas pats – ASUSTeK Computer). Apie tai leidžia spręsti atvejis, kuris nutiko vienam japonų pirkėjui: pastarasis užsisakė Google Nexus 7 versiją su 16 GB kaupikliu, tačiau kažkokiu būdu gavo modelį su dvigubai daugiau atminties, nei jis tikėjosi (16 GB užrašas netgi buvo parašytas ant pakuotės).

Pakuotė vis tik skelbia, kad tai turi būti 16 GB versija

Tokiu būdu, galima daryti išvadą, jog Google Nexus 7 su 32 GB duomenų kaupikliu ne tik gaminamas, tačiau ir tiekiamas Google partneriams, o jo oficialus debiutas, jei tikėti gandais, įvyks spalio mėnesio pabaigoje (kai kurie šaltiniai mini spalio 24 d.). priminsime, jog dabartinis Google Nexus 7 su etaloniniu Android 4.1 Jelly Bean šiuo metu rinkoje egzistuoja kaip 8 GB ir 16 GB modifikacijos, tuo tarpu 32 GB versijos modifikacijos atsiradimas labai patiks tiems vartotojams, kuriems labai norisi planšetėje turėti visko daug (juo labiau, kad microSD atminties kortelių skaitytuvo nėra).

Beje, kolegos iš Android Police keliose JAV el. parduotuvėse jau aptiko puslapius, kuriuose galima rezervuoti Nexus 7 32 GB versiją. Kaina prasideda nuo $269 (~ 725 lt) žymos, ir tai yra gana patrauklus pasiūlymas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos