Prekyboje debiutuoja stacionarūs AMD Trinity procesoriai


Nuo šios dienos įvairių pasaulio šalių parduotuvėse bus galima aptikti hibridinius AMD Trinity procesorius, skirtus stacionariems kompiuteriams. Šie naujieji APU skirti tiems, kas ketina rinkti kompiuterį savo rankomis, taip pat žaidėjams, norintiems įsigyti vidutinio lygio žaidimų sistemas, taip pat parduotuvėms, kurios ruošiasi komplektuoti savo sprendimus, skirtus švenčių sezonui. Naujieji procesoriai gali pasiūlyti tikrai padorų kainos ir produktyvumo (ypač grafikos posistemės) lygį.

Rekomenduojamos mažmeninės AMD Trinity kainos svyruoja nuo $53 (~ 145 lt be mokesčių) už dviejų branduolių A4-5300 iki $122 už galingiausią keturių branduolių A10-5800K. Kompanija pažymi, jog lyginant su konkurento produkcija, nauji APU gali pasiūlyti daugiau branduolių, didesnį produktyvumą ir geriausią savo klasėje pramogavimo galimybes (4 branduolių AMD A10-5800K su 4,2 GHz dažniu ir $122 kaina lyginamas su 2 branduolių konkurentu Intel Core i3 2120 / 3220 3,3 GHz, kurio rekomenduojama kaina sudaro $125).

Naujieji kompanijos AMD A serijos APU – idealus variantas tiems, kas nori įsigyti naują stacionarų kompiuterį su geriausiu kainos/produktyvumo santykiu“, – teigia AMD viceprezidentė Leslie Sobon. „Produktyvumo, kelių skaičiavimų branduolių ir diskretinės grafikos kombinacija antros kartos AMD A Series leidžia šiai platformai tapti idealia tiek žaidėjams, tiek ir asmeninių kompiuterių entuziastams“.

Lyginant su praėjusios kartos APU LIano, naujieji Trinity atstovai atneša šias naujienas:

 • Didesnį nei 700 GFLOPs produktyvumo lygį (AMD A10-5800K atveju);
 • Maksimalų 4,2 GHz taktinį dažnį;
 • Atblokuotą daugiklį bei galimybę pasinaudoti AMD OverDrive programa, spartinant APU Trinity iki pat 6,5 GHz (šiuo atveju reikės pasinaudoti skystu azotu);
 • AMD Turbo Core 3.0 technologiją, kuri valdo CPU ir GPU taktinius dažnius bei įtampas;
 • Produktyvesnę nei pirmtako grafikos posistemę (AMD Radeon HD 7000);
 • Galimybę pasinaudoti AMD Eyefinity technologija, leidžiančia prijungti iš karto kelis monitorius, be diskretinės vaizdo plokštės pagalbos.

AMD Trinity procesoriai gavo naujus Piledriver architektūros CPU branduolius ir Radeon HD 7000 (VLIW4) grafiką, o tam reikalingi naujas lizdas Socket FM2, t.y. kartu su naujais APU reikės įsigyti ir naują motininę plokštę su AMD AMD A55, A75 ir A85X mikroschemų rinkiniais. Kartu kompanija žada, jog dar vėliau pasirodysianti Trinity pamaina taip pat galės pasinaudoti Socket FM2 platforma, taigi atsinaujinti bus galima be didesnių keblumų.

5 komentarai (-ų)

 1. Stalker parašė:

  lauksime oficialiu apzvalgu 🙂

 2. thermal parašė:

  bent jau A10-5800K man tikrai patiko, pastato Core i3 į kampą. bus mano favorite middle-end procas 🙂 reikia manyti, kad LTU kaina bus artima rekomenduojamai

 3. Gintas parašė:

  Tai pala prie A10 5800K su motinine kurioje A85X chipsetas eina įkišt dar kelias HD6670???


Kitos kategorijos naujienos