Robotas – menininkas iš jūsų sapnų nupieš „peizažą“


Daugelis pripažins, jog sapnus prisiminti sunku. Štai jūs prabudote išpiltas šaltu prakaitu, tačiau po pusvalandžio vargu, ar prisiminsite tai, ką matėte. Robotas, apie kuri kalbama šioje naujienoje, deja, negalės užfiksuoti jūsų sapnų vaizdų tiesiogine to žodžio prasme, tačiau nupiešti jūsų sapno abstraktų paveikslą vis tik sugebės.

Viešbučių tinklas Ibis siūlo praleisti naktį su robotu (aišku, nereikia iš karto įjungti fantazijos ir įsivaizduoti seksualią mechaninę moterį ar vyrą), kuris yra ne kas kita, o manipuliatorius su savotiškoje rankoje pritvirtintu teptuku. Projektas skambiai pavadintas Sleep Art.

Robotas paveikslą pieš, remdamasis žmogaus aktyvumo miego metu parodymais – bus gautas „peizažas“, panašus ir beprotišką fejerverką naktiniame danguje. Žinoma, kiekvienas kūrinys bus unikalus. Pasinaudoti robotizuoto menininko paslaugomis galės pirmieji 40 lankytojų, kurie užsiregistruos viešbučio tinklo Facebook puslapyje. Robotai bus patalpinti Ibis viešbučiuose, esančiuose Londone, Berlyne ir Paryžiuje. Pirmasis lankytojas savo miego paveikslą gaus jau spalio 13 d.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos