Tapo žinoma Samsung ATIV S su Windows Phone 8 kaina


Išmanusis telefonas ATIV S tapo pirmuoju kompanijos Samsung mobiliu įrenginiu, kuris turi operacinę sistemą Windows Phone 8, o taip pat „pirmuoju išmaniuoju telefonu“, turinčiu šią Microsoft programinę platformą: jis buvo anonsuotas rugpjūčio 30 d., aplenkdamas visus artimiausius konkurentus – Nokia Lumia 920 bei Windows Phone 8X by HTC, kurie debiutavo atitinkami rugsėjo 5 d. ir rugsėjo 19 d. Įdomu tai, jog premjera buvo ankstyva, ATIV S kaina sužinota vėliausiai.

Išmaniojo telefoną kainą išslaptino belgų mažmenininkas Vanden Borre: kompanija WP8 flagmaną Samsung ATIV S siūlo rezervuoti už 550 eurų (~ 1900 lt). Tai yra daug ar mažai? Palyginimui galima pasitelkti tuos pačius konkurentus – HTC 8X kaina sudaro 499 eurus (~ 1730 lt), tuo tarpu Nokia Lumia 920 įvertinta 599 eurais (~ 2070 lt). Tokiu būdu, ATIV S kaina atsidūrė per vidurį tarp pagrindinių konkurentų.

Kalbant apie išmaniojo telefono prekybos pradžią, šią informaciją padėjo sužinoti kitas šaltinis. Resursas SamMobile, pasinaudojęs informatoriais iš kitų Europos mažmenininkų tarpo, teigia, jog ATIV S parduotuvių lentynose atsiras kartu su planšetiniu kompiuteriu ATIV Tab, o tai įvyks 48-ąją šių metų savaitę, t.y. tarp lapkričio 26 d. ir gruodžio 2 d.

Priminsime, jog Samsung ATIV S gavo šiuolaikiniams flagmanams būdingą 4,8“ įstrižainės ekraną, kuris, kaip ir Galaxy S III atveju, naudoja HD Super AMOLED matricą. Iš kitų specifikacijų galima paminėti 2 branduolių procesorių Qualcomm Snapdragon S4, dirbantį 1,5 GHz taktiniu dažniu (pagaliau Windows Phone telefonai turi procesorių su daugiau nei vienu branduoliu), 8 MP raiškos kamerą su autofokusavimo galimybe ir LED blykste, taip pat 1,9 MP kamerą priekinėje dalyje, 1 GB operatyvios atminties, 16 GB arba 32 GB talpos duomenų kaupiklį, taip pat lizdą, skirtą SD/SDXC atminties kortelėms (šio įvykio turbūt laukė daugelis išmaniųjų telefonų vartotojų).

Taip pat negalima nepaminėti nuspalvinto aliuminio korpuso, gana talpios 2300 mAh baterijos, apsauginio stiklo Gorilla Glass ir fizinio Windows mygtuko vietoj sensorinio (kaip tai yra paskutiniuose kompanijos Android telefonuose). Iš kitų parametrų minimas A-GPS, GLONASS, Bluetooth 3.0, Wi-Fi 802.11n, NFC, USB 2.0 sąsaja, 3,5 mm garso išvestis ausinėms; palaikomi mobiliojo ryšio standartai GSM 850/900/1900/2100 MHz, HSPA+ 42 Mbit/s (4G LTE palaikymo kol kas teks palaukti). Išmaniojo telefono matmenys sudaro 137,2 x 70,5 x 8,7 mm.

Vienas komentaras

  1. merkys parašė:

    Na, Nokia tikrai overpriced, Samsung’as pasirinko gerą ir patogią poziciją, nes HTC pasitikėjimas kritęs, o ir išleidimo data apmąstyta neblogai, nieko neprarado paskutiniai pristatydami.


Kitos kategorijos naujienos