Samsung Galaxy Music ir Galaxy Music DUOS pristatyti oficialiai


Kompanija Samsung oficialiai pristatė du naujus išmaniuosius telefonus – Galaxy Music ir Galaxy Music DUOS. Kompanijos atstovų teigimu, Galaxy Music pasiūlys puikų skambesį ir plačias įvairių garso nustatymo galimybes.

Išmanusis telefonas priekyje turi du stereo garsiakalbius, kurie gali pasiūlyti gerą garso kokybę, taip pat bus galima pasinaudoti FM radiju, įdiegtos tokios technologijos, kaip Sound Alive ir SRS. Be to, muzikinės pakraipos įrenginyje yra ir specialus mygtukas, leidžiantis gauti prieigą prie garso grotuvo vienu paspaudimu. Ekrano įstrižainė sudaro 3“, tuo tarpu palaikoma raiška – 320 x 240 taškų.

Išmaniajame telefone įdiegta 512 MB operatyvios atminties, operacinės sistemos vaidmenį atlieka Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Apie procesorių, deja, oficialių duomenų nėra, tačiau kai kurie resursai teigia, jog apie jokius du branduolius (juolab, keturis) galima ir nekalbėti – teks tenkintis vieno branduolio 850 MHz dažniu dirbančia SoC mikroschema. Integruoto duomenų kaupiklio talpa siekia 4 GB, tačiau jį galima padidinti, pasinaudojus 32 GB talpos microSD atminties kortele.

Abu modeliai turi vieną kamerą nugarinėje dalyje, jos raiška sudaro 3 MP, tiesa, jokio autofokusavimo režimo ir blykstės čia nerasime. Taip pat yra galimybė pasinaudoti Wi Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, DLNA, Wi-Fi hotspot ir Bluetooth 3.0, A-GPS ir GLONASS imtuvais. Įdiegtos baterijos talpa sudaro 1300 mAh. Galaxy Music Duos, kaip galima suprasti iš pavadinimo, palaiko dvi SIM korteles. Rinkas išmanieji telefonai pasieks, būdami trijų spalvų: mėlynos, oranžinės ir pilkos. Apie kainą, deja, nieko nepranešama.

Vienas komentaras

  1. Merkys parašė:

    Sportiškai atrodo, pagaliau dizainas įdomesnis 🙂 Faini, mažučiai.


Kitos kategorijos naujienos