Samsung atideda lanksčių AMOLED ekranų serijinę gamybą


Iš P. Korėjos atsklidusios žinios, kurios vis tik dar nėra oficialiai patvirtintos, praneša apie ne itin linksmą įvykį – kompanija Samsung susidūrė su lanksčių ekranų organinių šviesos diodų pagrindu gamybos problemomis, teigia resursas TechReport. Kol kas neaišku, kokios tiksliai problemos užpuolė elektronikos gigantą, tačiau šaltiniai tvirtina, jog visa tai susiję su tinkamos produkcijos kiekiu. Šis parametras yra dar labai žemame lygmenyje, kad būtų galima kalbėti apie pilnavertės tokių ekranų serijinės gamybos pradžią.

Aišku, niekas iš vartotojų dėl to labai jaudintis neturėtų. Jei Samsung specialistams pavyks iki 2012 m. pabaigos susidoroti su sunkumais, tai maždaug 2013 m. viduryje dienos šviesą pamatys pirmieji išmanieji telefonai su lanksčiais ekranais. Pavyzdžiui, tai gali būti ketvirtos kartos Samsung Galaxy S mobilūs telefonai.

Priminsime, jog Samsung yra viena iš lanksčių ekranų su organiniais šviesos diodais lyderių kartu su japonų Sony. Maždaug prieš metus korėjiečiai su neslepiamu optimizmu žiūrėjo į ateitį, žadėdami mums lanksčių išmaniųjų telefonų eros pradžią dar 2012 m. 2011 m. gruodį kompanija netgi demonstravo vaizdo klipą, kuris demonstravo lanksčių AMOLED ekranų galimybes. Taip pat praėjusių metų gegužės mėnesį paviešino daug žadančią žinutę – Samsung partneriai labai susidomėję revoliuciniais mobiliais įrenginiais…

Rodės, jog technologija tuoj tuoj pasirodys rinkoje serijinių gaminių pavidalu. Tačiau šioms džiaugsmingoms prognozėms ir drąsiems pareiškimams nebuvo lemta išsipildyti, kadangi išmaniųjų telefonų su lanksčiais AMOLED ekranais atidedamas mažiausiai iki 2013 m. II pusės.

Vienas komentaras

  1. merkys parašė:

    Reklama tai įspūdingai atrodo, tačiau man dar iki galo nėra aiški koncepcija jų, panaudojimas koks, koks jų saugumas… daug klaustukų, galėtų pirma ateiti į verslą, kad padidintų reklamos galimybes ir pan.


Kitos kategorijos naujienos