Pasirodė informacija apie Samsung Nexus 2 ir Google Nexus 7 32 GB


Greitu metu vienas didžiausių Europos mobilių telefonų mažmeninės prekybos tinklų Carphone Warehouse galės nudžiuginti keliomis įdomiomis naujienomis iš mobilios elektronikos srities. Bent jau resurso Droid-life publikuota ekrano nuotrauka aiškiai užsimena apie būsimas mobilias naujienas, tokias kaip planšetinis kompiuteris Google Nexus 7 su 32 GB integruotu duomenų kaupikliu. Priminsime, jog šiuo metu anonsuotos tik dvi Google Nexus 7 versijos, turinčios 8 GB ir 16 GB duomenų kaupiklius.

Beje, 32 GB kaupiklį turintis Google Nexus 7, pasirodęs Carphone Warehouse sandėlio apskaitos sistemoje, nepalaikys 3G mobiliojo ryšio standarto ir turės tenkintis tik Wi-Fi, o tai kiek sumažins patrauklumą tarp tikrai mobilių vartotojų. Antra vertus, kadangi šis planšetinis su operacine sistema Android 4.1 Jelly Bean neturės integruoto microSD atminties kortelių skaitytuvo, papildomi gigabaitai atminties papildomam turiniui tikrai nepamaišys.

Be to, pateiktoje nuotraukoje matyti ir iki šiol neanonsuotas įrenginys, kuris vadinamas Samsung Nexus 2. Tai gali būti naujasis Google etaloninis telefonas. Pastarųjų galbūt pasirodys ne vienas, kadangi gandai teigia  apie įvairius gamintojus, tokius kaip HTC, LG ir tą patį Samsung. Beje, pastarasis elektronikos gigantas savo naująjį išmanųjį telefoną gali pristatyti spalio 11 d. įvyksiančiame specialiame renginyje, kuriame turėtų pasirodyti ir kitos Galaxy serijos naujienos – Galaxy Music ir Galaxy S III Mini. Tiesa, neatmetama galimybė, jog Carphone Warehouse prekių kataloge įvardintas jau egzistuojantis Samsung Galaxy Nexus.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos