Samsung telefonuose gali atsirasti net 3 GB operatyvios atminties


Kas būtų galėjęs pagalvoti, jog išmaniųjų telefonų segmentas taip greitai apsiginkluos principu „per daug atminties nebūna“, kuris dešimtmečius diktavo atminties vystymosi madas asmeninių kompiuterių rinkoje. Analitikų teigimu, per artimiausius metu operatyvios atminties kiekis išmaniuosiuose telefonuose nenumaldomai augs: dauguma naujų modelių jau komplektuojami 1 GB.

Tarsi pateisindama analitikų viltis, kompanija Samsung jau svarsto galimybę aprūpinti išmaniuosius telefonus 3 GB operatyvios atminties. Apie tai mums papasakojo resursas SamMobile, kuris savo žodžius užtvirtino atitinkama iliustracija. Vienetų žymėjimo kanonų ortodoksus skubame nuraminti – lipduke užrašas „3Gb“, žurnalistų teigimu, vis tik reiškia ne gigabitus, tačiau gigabaitus.

Šaltinio teigimu, išmanieji telefonai su tokiu operatyvios atminties kiekiu gali būti išleisti jau 2013 m. Tuo pačiu metu Samsung produktai gali netekti fizinio mygtuko priekinėje apatinėje ekrano dalyje, kuris amerikiečių Apple atstovams neleidžia ramiai miegoti ir verčia nuolat galvoti pretekstą korėjiečių patraukimui į teismą. Tikėtina, jog po Apple užsakymų netekimo korėjiečių kompanijai liks daug laisvos operatyvios atminties, kurią bus galima panaudoti savo išmaniuosiuose telefonuose.

4 komentarai (-ų)

 1. Tropics parašė:

  Na, sparta tikrai nepakenks, ypač žaidžiant žaidimus 🙂

  • thermal parašė:

   telefonams 3 gb ram – tai čia kaip koks nors geforce gt640 gauna 2 gb opeatyvios atminties – visiškai absurdiškas dalykas ir reikalingas tik userių dėmesį patraukti DIDELIAIS skaičiukais. konsolėms (pvz, ps3) užtenka ir 256 mb ram, čia tarp kitko. savo laiku lg telefone įdėjo 2 gb ram ir nesugebėjo paaiškinti, kam tiek reikia.

   • Mantas parašė:

    Visiškai nesutinku. Tie 3GB RAM ne žaidimams, o multitasking’ui palaikyti.

   • AMD parašė:

    thermal,
    gt640 gauna 2 gb opeatyvios atminties – visiškai absurdiškas dalykas ir reikalingas tik userių dėmesį patraukti DIDELIAIS skaičiukais.

    Netiesa. Turi tai racijos, ir turi tai siaurą nišą, tikrai su kvailinimu nieko nesusiję. O jei žmonės ant to užkimba, vadinasi reikia labiau domėtis. Pamėgink pasidomėti pats, nes jei aš nupasakosiu neliks intrigos 🙂


Kitos kategorijos naujienos