Serious Sam 3 papildymas pasirodys spalio 16 d.


Papildymas Serious Sam 3: Jewel of the Nile prekyboje pasirodys jau kitą savaitę, praneša kroatų studijos Croteam kūrėjai.

Visas kitų planetų netikšas reikia sutikti draugiška… kulkų kruša

Praėjusiais metais debiutavęs žaidimas Serious Sam 3: BFE gaus naują siužetinę kampaniją, kuri nusiųs Semą „į mistinė Izidės šventovę, esančią Filės saloje, kurioje savo valandos laukia baisusis sargas – monstras“. Gerbėjų laukia trys misijos, kurių metu reikės ištyrinėti salą, kanjonus ir senovinius griuvėsius. Žinoma, nauji priešai ir bosai, nauji ginklų tipai ir uždaviniai – taip pat privalomas naujienos atributas.

Serious Sam 3 – tai anksčiau išleisto The First Encounter priešistorė, kuri pasakoja apie serijos pradžią. Mūsų narsus herojus leidžiasi į kelionę, kurioje kovos su Mentalu ir jo ateivių ordomis. Baisybės ketina užkariauti Žemę, tačiau mes puikiai suprantame, jog jų laukia gilus nusivylimas ir švininis „desertas“. Iš esmės, viskas labai paprasta: bėgiojam ir šaudom.

Beje, Croteam taip pat dirba ir prie Linux versijos, kurie pasirodys „pingvininei“ platformai skirtoje skaitmeninės distribucijos sistemoje Steam.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos