Šiame ketvirtyje WD gali sumažinti HDD tiekimo apimtis


Kompanija Western Digital (WD), apibendrindama savo III finansinio ketvirčio veiklos rezultatus, neįvardino konkrečių produkcijos gamybos apimčių, kuriuos ji planuoja realizuoti IV ketvirtyje. Buvo tik prognozuota, kad pajamų lygis sumažės maždaug 10%, o pelno marža sumažės nuo 29,6% iki 28%. Per III ketvirtį WD sugebėjo parduoti 62,5 mln. kietų diskų (HDD). Akivaizdu, kad šiame ketvirtyje šis rodiklis sumažės, net jei atsižvelgtume į linijines gautų pajamų ir pardavimų proporcijas.

Resursas DigiTimes, nurodydamas savo anoniminius šaltinius, praneša, jog WD gali prisilaikyti gana konservatyvių tikslų IV ketvirtyje, kalbant apie HDD tiekimo mastą. JAV ir Europa nedemonstruoja susidomėjimo kompiuteriais bei jiems skirtomis komplektuojančiomis dalimis, kadangi dabar jiems labiausiai rūpi makroekonominiai pokyčiai. Lėtėjantis Kinijos ekonomikos vystymosi tempas taip pat neleidžia remtis šia rinka. Be to, laukdami Windows 8 anonso, kompiuterių gamintojai sukaupė nemažai atsargų. Galiausiai pati Windows 8 rizikuoja netapti kompiuterių gamintojams ta panacėja, kuri galėtų paskatinti vartotojus pirkti naujus kompiuterius.

11 komentarai (-ų)

 1. ZeroFM parašė:

  Kainas tegu numuša ar vis dar potvynis grindis skalauja ????

  • thermal parašė:

   chrien jie ten apie tą kainų mažinimą galvoja, kai prieš tai pasakiškus viršpelnius susišlavė. geriau sumažins gamybą, kaip samsung dažnai daro.

  • Paulius parašė:

   Produktų kainų pats neseku, bet pasidarė įdomu… Gal kas nors turite informacijos arba pamenate kiek kainavo, pvz. standartinis 500GB HDD, prieš potvynį?

   • OSL parašė:

    Aš pirkau 500 GB prieš maždaug du metus tau mokėjau 165 Lt.

   • Paulius parašė:

    Na, įdomesnė kaina būtų ne prieš du metus, bet 2011-ųjų vasaros. Jei lyginti su OSL minėtais 165 Lt, tai dabar kaina prasideda nuo +5%. Jei tenkina 2,5″ formatas ir didinantis rėmelis už 3,5 Lt, tai skirtumas dar mažesnis. Kainas žiūrėjau vieno iš didžiųjų platintojų svetainėje. Manau didelio skirtumo jau ir nelikę, nebent antroj 2011-ųjų pusėj tas gaminys kainavo mažiau nei 165 Lt. Gal kas prisimins?

    • thermal parašė:

     puikiai pamenu – 500 GB WD (bent jau Blue versijos) kainavo 132 – 135 lt, pirkau ne vieną 2011 m. rugsėjo mėn. Taip kad dar toli iki gerų kainų

    • Paulius parašė:

     Na taip, tokiu atveju skirtumas tikrai didelis. Jei imant WD Blue, dabar visais 40% brangiau 🙁

 2. macho parašė:

  2011 vasaros pabaigoje pirkau 2,5″ 500GB išorinį harduka už 149Lt ir dar bendradarbi užkrėčiau tai ir tas pasiėmė :), kai po potvynio kainos sukilo abu sedejom patenkinti.

 3. ernestas parašė:

  pries potvyni wd black ten kazkoki 1tb uz 170-180 lt galima buvo pajamt.. db jis ~330.. ir ale jau sumazejus kaina..ziema kainavo penkis simtus pinigu!

 4. guru parašė:

  Pasigirsiu ir aš 🙂 prieš pat tuos potvynius Tailande paėmiau 500gb hardų, kiek litų laisvų turėjau. vėliau tikru spekuliantu pasijutau, kai su 110-120 proc. pelno marža atidadvinėjau 🙂 geri laikai buvo


Kitos kategorijos naujienos