Siaubo žanro galvosūkis Deadlight bus perkeltas į PC platformą


„Puzzle“ platformeris su siaubo elementais Deadlight greitai nebebus vien išskirtinai žaidimų konsolėms skirtu projektu. Kūrėjai iš Tequila Works pranešė, jog žaidimas bus perkeltas ir į PC platformą.

Herojus ant transporto priemonės stogo yra saugus. Tačiau kur jam bėgti?..

Kol kas projektas prieinamas tik konsolėms skirtame tinkle Xbox Live Arcade, kuriame projektas pasirodė dar šių metų rugpjūčio 1 d.

Pranešama, jog sistemoje Steam premjera įvyks spalio 25 d. PC versija pasižymės geresne grafika ir padidinto sudėtingumo režimu. Be to, pirkėjams taps prieinamas ir garso takelis, kuris jau yra išleistas kaip atskiras albumas.

Deadlight, priminsime, naudojasi mėgstama zombių ir pasaulio pabaigos tema. Tiesa, tai daro gana subtiliai, be nuvalkiotų klišių ir nuobodžių skerdynių. Kovoti su zombiais šiame projekte yra beviltiška: jumis vis tiek paskanaus. Deadlight, visų pirma, yra 2D „dėlionė“, kurioje išgyventi galima tik tuomet, kai jūs apskaičiuojate teisingą veiksmų seką, kurią numatė žaidimo kūrėjai. Iš esmės, reikės daug bėgioti, šokinėti, naudotis gamtos privalumais bei interjero detalėmis, o tai leis laikytis nuo zombių kuo toliau.

„Jūs suprasite, jog šiame pasaulyje netgi paprastas veiksmas, pavyzdžiui, gatvės perėjimas taps neįtikėtinai sunkiu ir pavojingu“, – pasakoja autoriai. Trumpai tariant, pagaliau žaidėjai pradės mąstyti.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos