Samsung spalio 11 d. gali anonsuoti Galaxy S III Mini


Kitą savaitę kompanija Samsung ketina anonsuoti kažką svarbaus. Renginys įvyks Frankfurte (Vokietija), vienoje iš firminių korėjiečių elektronikos giganto parduotuvių. Anksčiau ir neoficialių šaltinių tapo žinoma, jog šiame įrenginyje bus anonsuotas gana kuklus muzikinis išmanusis telefonas Galaxy Music, dabar gi paaiškėjo, jog kartu su juo kompanija anonsuos modelį, pavadintą Galaxy S III Mini.

Taip pat skelbiamos ir preliminarios šio išmaniojo telefono specifikacijos. Gandai sako, jog Samsung Samsung Galaxy S3 Mini gaus nedidelį (lyginant su Samsung Galaxy S III) 4“ įstrižainės ekraną, 5 MP raiškos kamerą, taip pat dviejų branduolių procesorių vietoj flagmane esantį keturių branduolių Exynos Quad Core. Teigiama, jog naujokas šiek tiek primins 2010 m. išleistą Galaxy S, tačiau tikėtina, jog Galaxy S3 Mini gaus dabartinio flagmano dizainą. Be to, reikia manyti, jog išmaniajame telefone bus įdiegta ir Android 4.1 Jelly Bean.

Antruoju debiutantu, kaip teigiama, taps išmanusis telefonas Galaxy Music, o jo techninės charakteristikos labai primena Galaxy Y: 3“ įstrižainės ekranas ir procesorius, dirbantis 850 MHz taktiniu dažniu. Papildomai bus įdiegtas kokybiškas garso modulis ir stereo garsiakalbiai.

Vienas komentaras

  1. merkys parašė:

    Mažiai nereikliems vartotojams arba mano mamai :)Reikia ir tokių, įdomu tai, kad Samsung užsibrėžęs patenkinti visą vartotojų poreikių spektrą.


Kitos kategorijos naujienos