Strategija Total War: Rome 2 pasirodys 2013 m. spalį


Taip, taip, Total War: Rome 2 teks kovoti ne tik prieš žmones, tačiau ir prieš dramblius…

Visai tikėtina, jog strateginės serijos Total War pratęsimas prekyboje pasirodys tik kitų metų rudenį, nuliūdindamas projekto gerbėjus praneša resursas VG247.

Vasaros pradžioje buvo pranešta, jog yra  kuriamas Total War: Rome 2. Tuo metu SEGA pranešė, kad debiutas suplanuotas 2013 m. Dabar išaiškėjo tikslesnė data, ir už visa tai reikia dėkoti britų knygų leidėjui Pan Macmillan.

Taip, reikia sutikti, kad šaltinis gana savotiškas, tačiau vis tik. Iš publikuotos medžiagos tapo aišku, jog Pan Macmillan kartu su amerikiečių partneriu Thomas Dunne Books gaus teisę publikuoti keturias knygas, sukurtas Total War: Rome 2 motyvais. Buvo pranešta, kad pirmasis kūrinys prekyboje pasirodys 2013 m. spalio mėnesį kartu su pasauline žaidimo premjera. SEGA nuo komentarų susilaikė.

Žaidimo kūrimu užsiima britų studija The Creative Assembly, serijos autorė. Kaip galima matyti iš pavadinimo, žaidėjams teks valdyti vieną iš didingiausių visų laikų imperijų. Roma, viso civilizuoto pasaulio centras, bando išplatinti savo galią visur, kur tik įmanoma, legionai nepaklusniuosius šluoja nuo kelių ištisomis valstybėmis… O mums paruošta ginkluotųjų pajėgų vado vaidmuo.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos