Steven Sinofsky planšetę Surface panaudojo kaip riedlentę


Kompanija Microsoft savo planšetinių kompiuterių gamyboje naudoja gana tvirtas medžiagas: korpusas padarytas iš magnio lydinio Vapor Magnesium, ekranas apsaugotas stiklu Vapor Magnesium. Visa tai leidžia pasigirti tikrai dideliu atsparumu išorės poveikiui. Kad eilinį kartą patvirtinti šį faktą, Microsoft Windows padalinio vadovas Steven Sinofsky nusprendė pasinaudoti Surface kaip riedlente. Kiek vėliau jis savo pasiekimus publikavo Twitter paskyroje, prieš tai viską nufotografavęs.

Žinoma, tai yra linksmas ir efektingas būdas pademonstruoti firminio planšetinio kompiuterio Surface tvirtumo savybes, o tai, Microsoft teigimu, dar kartą patvirtina, kad šis įrenginys puikiai tiks tiems verslo vartotojams, kurie dažnai keliauja, o savo darbui dažniausiai naudoja sunkius ir nepatvarius nešiojamus kompiuterius.

Tokios fotografijos, matyt, turėtų įtikinti skeptikus, kad Surface neturi nieko išskirtinio, o kartu parodyti, jog planšetė tikrai puikiai išgyvena nestandartinėmis sąlygomis. Dabar belieka, turbūt, Microsoft Surface atlikti kelionę į stratosferą ir atgal, kad būtų galima konstatuoti faktą, jog ši planšetė yra tikrai išskirtinė.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos