Microsoft oficialiai pagarsino planšetės Surface RT kainą


Oficialiame puslapyje Microsoft Store programinės įrangos gigantas pagaliau publikavo planšetės Surface RT kainą. Tiesa, greitai po to puslapis tapo neprieinamas – tikėtina, jog kainos buvo paskelbtos šiek tiek anksčiau, nei turėjo būti. Antra vertus, paviešinta (tyčia ar netyčia, dabar jau nelabai svarbu) informacija dabar leidžia susidaryti pirmą įspūdį apie kompanijos kainų politiką, kuri nuskambėjo iš oficialaus šaltinio.

Sprendžiant iš Microsoft Store pagarsintų skaičių, korporacija ketina paprasčiausią Surface versiją su Windows RT pardavinėti už $500 (~ 1350 lt). Už tiek bus galima įsigyti 32 GB modifikaciją be magnetinės klaviatūros Touch Cover. Tie, kas norės įsigyti modelį su funkcionalia juoda klaviatūra komplekte, turės sumokėti jau $600. Galiausiai variantas su 64 GB duomenų kaupikliu ir juoda klaviatūra atsieis $700. Beje, magnetinio dėklo – klaviatūros Touch Cover pirkimas atskirai kainuos $120, o juodo Type Cover su mechaniniu mygtuku kaina bus $130.

Planšetinio kompiuterio debiutas įvyks jau spalio 26 d. kartu su Windows 8. Platforma Windows RT, kuri ir sudarys planšetės Surface RT pagrindą, dirba su ARM procesoriais, tuo tarpu ji gali pasiūlyti tik naujas WinRT aplikacijas. Deja, ji nėra suderinama su didžiuliu Windows 7 programų parku – tuo galės pasigirti tik pilnavertė Windows 8 Pro versija.  Tiesa, Surface Pro su Intel Core procesoriumi ir Windows 8 Pro bus pristatyti tik praėjus maždaug keliems mėnesiams po Surface RT premjeros.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos