TDK technologija leis padidinti HDD talpą iki 10 TB


Resurso Tech-On! teigimu, kompanija TDK parodoje CEATEC Japan 2012 pasidalijo pasiekimais duomenų įrašymo tankio magnetinėse plokštelėse srityje. Pasinaudojant lokalaus pašildymo įrašymo metu technologija, pavyko pasiekti 1,5 TB/kv. colyje įrašymo tankį. Kompanijos teigimu, šis rezultatas ne tik viršija ankstesnius TDK pasiekimus, tačiau kartu yra ir industriniu rekordu.

Western Digital 4 TB talpos kietas diskas po kelerių metų taps įprastu reiškiniu

Jei dabartinį japonų pasiekimą perkeltume į absoliučias reikšmes, atitinkančius dabartinių kaupiklių talpą, gautume, jog vienoje 2,5“ dydžio magnetinėje plokštelėje tilps 1 TB informacijos. Savo ruožtu, vienoje 3,5“ dydžio plokštelėje tils 2 TB. Atsižvelgiant į tai, jog šiuolaikiniuose kaupikliuose būna iki 5 plokštelių, nesunku suskaičiuoti, jog TDK pasiekimai leis HDD talpą padidinti iki 10 TB.

Nuo dabar gaminamų kietų diskų japonų iš TDK prototipas skiriasi savo galvute ir magnetine plokštele. Pastarojo gamyboje dalyvavo kompanija Showa Denko K.K. korporacija TDK yra įsitikinusi, jog nauja technologija serijinėje gamyboje bus įdiegta 2014 m. Kas iš gamintojų pirmasis pasinaudos japonų pasiekimu, kol kas nežinoma.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos