Nutekinta išmaniojo telefono Microsoft Surface nuotrauka?


Jau gana seniai Internete sklando gandai apie tai, jog po planšetinio kompiuterio Surface premjeros spalio 26 d. korporacija Microsoft pradės ruoštis to paties pavadinimo išmaniojo telefono debiutui. Pastarasis mobilus įrenginys, kaip manoma, taps etaloniniu Windows Phone 8 atstovu, praneša resursas WMPoweruser.

Visai tikėtina, jog kalbama apie įrenginį, kuris aptiktas vienoje iš nuotraukų, esančių yra oficialiame Microsoft interneto puslapyje. Fotografijoje matomas mobilus telefonas su Windows Phone nepanašus nė į vieną šiuo metu žinomą modelį, dirbantį su Microsoft mobilia operacine sistema, taip pat nepanašus ir ruošiamus kitų kompanijų įrenginius ar jų prototipus, tvirtina minėto šaltinio atstovai.

Manoma, tai ir bus tas pats išmanusis telefonas Surface, apie kurį jau tikrą laikotarpį garsiai kalba tiek Windows Phone gerbėjai, tiek ir visi teminiai resursai, tačiau programinės įrangos gigantas kol kas oficialiai nieko nepatvirtino. Kartu labai mažai tikėtina, jog Microsoft savo interneto puslapyje iš anksto demonstruotų realų produktų, kurio pasirodymo, matyt, teks laukti iki kitų metų. Nors…

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos