Tim Cook: Microsoft Surface – tai automobilis, kuris skraido ir plaukia


Kad ir kaip linksmai beskambėtų, tačiau Apple atstovai, pateisindami Steve Jobs įsakų neišleisti septynių colių ekraną turintį planšetinį kompiuterį nesilaikymą, pateikė tokius argumentus, kokie ir buvo prognozuojami daugelio rinkos ekspertų. III finansinio ketvirčio veiklos rezultatams skirta konferencija tapo puikia vieta panašiems pasisakymams, o ir joje dalyvavę analitikai nepraleido progos priminti Apple šios „nuodėmės“.

Tim Cook, dabartinis Apple vadovas, paaiškino, jog kompanija niekada neišleis septynių colių ekrano turinčio planšetinio kompiuterio. Neseniai pristatytas iPad mini, kaip jau supratome, Apple supratimu, į tokių įrenginių kategoriją nepatenka. Planšetė turi 7,9“ ekraną, kurio kraštinių santykis sudaro 4:3, ir tik papildomo „beveik colio“ dėka iPad mini ekrano plotą padidina 35%. Atsižvelgiant į raišką, iPad mini turi 50-67% daugiau naudingo ekrano ploto, nei dauguma 7“ kategorijai priklausančių planšečių. Tim Cook teigimu, iPad mini apskritai nereikėtų lyginti su „kompromisiniais produktais“, kadangi tai yra visiškai kitas, vienas pažangiausių produktų.

Kai Apple vadovo paklausė apie galimybę pardavinėti aparatinę įrangą už savikainą, o pelną gauti iš turinio ir paslaugų realizacijos, Tim Cook leido suprasti, jog pirkėjai Apple produkcijai kelia pakankamai aukštus reikalavimus, o planšetiniai kompiuteriai iPad gali sėkmingai konkuruoti su bet kokiu (ir gana pigiu) konkurentų sprendimu. Apple užduotis – išleisti pačius geriausius produktus, ir ji neketina laikytis abejotinų strategijų.

Jau ne vienerius metus Apple nebijo nuosavų produktų „kanibalizacijos“ atvejų, todėl planšetinių kompiuterių gausa savo asortimente jos netrikdo. Vietoj to, kad jaudintųsi dėl galimos „kanibalizacijos“, kompanija Apple su jos vadovu priešakyje linkusi galvoti apie papildomas galimybes, kurias atveria prieš kompaniją tokia asortimento gausa.

Kartu Apple paneigė gandus apie tai, jog Samsung nutraukia komplektuojančių dalių tiekimą Apple produktams – kompanija iš Kupertino ir toliau lieka P. Korėjos elektronikos giganto klientu.

Nesusilaikė Tim Cook ir nuo komentarų apie planšetinį kompiuterį Microsoft Surface, juo labiau, kad jam analitikai pateikė atitinkamą klausimą. Apple vadovas kol kas neturėjo galimybės rankose palaikyti šio planšetinio kompiuterio, tačiau ir kitų šaltinių gavo pakankamai informacijos, jog galėtų padaryti tam tikras išvadas. Tim Cook pavadino Surface „iš pusiausvyros išmušančiu produktu, pilnu kompromisų“. Pareidamas prie alegorijų, Apple generalinis direktorius paaiškino, kad galima padaryti automobilį, kuris galėtų skraidyti ir plaukti, tačiau vargu, ar jis galėtų gerai pasirodyti visose disciplinose. Kadangi Apple vadovybė yra įsitikinusi, jog jų kompanija daro geriausias pasaulyje planšetes, tai ir bijoti konkurencijos iš Surface pusės jiems neverta. Vartotojai, Apple vadovo Tim Cook teigimu, vis tiek mieliau rinksis iPad.

2 komentarai (-ų)

 1. Gintas parašė:

  pirksiu surface

 2. Kastytis parašė:

  Pagaliau pasirodė keletas video demonstruojančių Microsoft Surface RT darbą:

  1. http://youtu.be/VTtf_BgFS08 atkreipkite dėmesį pabaigoje, žmogus jau senai baigė spausdinti tekstą o Microsoft Surface RT nespėja jo parodyti ekrane.

  2. http://youtu.be/zEfsMCmk4mo elektroninio pašto paleidimo greitis

  3. http://youtu.be/Wwhv8U614Vo visi veiksmai kuriuos reikia atlikti norint išsaugoti dokumentą

  Jūs dar norite jį pirkti ?


Kitos kategorijos naujienos