Ubisoft padavė į teismą reperių grupę The Black Eyed Peas


Studija Ubisoft, šaltinių teigimu, ėmė teisinių veiksmų prieš kompaniją BEP Music. Advokatai nori gauti $1 mln. kompensaciją už kontrakte numatyto susitarimo, kuris susijęs su neišleistais iPhone ir iPad skirtais projektais, pažeidimą.

Reikia pažymėti, jog teismui paduotuose dokumentuose nenurodytas žaidimas, dėl kurių ir prasidėjo konfliktas tarp abiejų kompanijų. Vis tik viską akylai stebintys resurso Player Attack žurnalistai pastebėjo, kad BEP Music priklauso tik vienas prekės ženklas, susijęs su Ubisoft – The Black Eyed Peas Experience.

Ubisoft yra išleidusi to paties pavadinimo žaidimą konsolei Nintendo Wii dar 2011 m. lapkričio mėnesį. Vis tik leidėjai tvirtina, jog taip ir nesugebėjo išleisti iOS projekto varianto. Taip įvyko dėl to, jog BEP Music sistemingai atsisakinėjo įvertinti pristatytą žaidimą raštu ar kokia nors kitokia forma.

Tokiu būdu, apie €181 tūkst., kurie buvo išleisti projektui sukurti, buvo išmesti kaip į balą. Bendra patirtų nuostolių suma sudarė $1 mln. Čia paskaičiuoti ne tik projekto kūrimui išleista suma, tačiau ir negautos Ubisoft pajamos.

2 komentarai (-ų)

  1. nez parašė:

    Taip ir nesupratau. Isleido 181mln euru kurimui, projektas neisleistas, vadinasi jokiu pajamu nebuvo gauta, ir is viso to isejo, kad nuostolis susidare tik 1 mln $?


Kitos kategorijos naujienos