Verslas pereis prie Windows 8 ne anksčiau kaip 2014 m.


Prie „revoliucinės“ Windows 8 kol kas verslas pereiti neskuba, kad ir kaip to norėtų Microsoft vadovas

Kompanijos Gartner ekspertai, kurių komentarus cituoja resursas Computerworld, nemano, jog susidomėjimas operacine sistema Windows 8 atsiras anksčiau nei 2014 m. Jų teigimu, 90% kompanijų susilaikys nuo perėjimo prie naujosios Microsoft programinės platformos mažiausiai dar porą metų. Savo ruožtu, vartotojiškame sektoriuje (kartu tai galima pritaikyti ir Windows 8 planšetėms) yra visi šansai, kad pirkėjai būtų patraukti prie šios naujovės žymiai anksčiau.

Jei planšetiniai kompiuteriai suspės įsitvirtinti verslo organizacijų kompiuteriniuose parkuose, tai Windows 8 paklausą didins norintys prisitaikyti prie darbo su įprastomis aplikacijomis. Antra vertus, šiuo metu savotiškas Microsoft vertimas priprasti prie sensorinės įvesties kompanijos labiau gąsdina, nei traukia prie Windows 8.

Analitikai taip pat pritaria nuomonei, jog Windows 8 netaps esminiu stimulu, kuri smarkiai pagyvins asmeninių kompiuterių pardavimus. Pagrindiniu faktoriumi, kuris sulaikys augimą, vis tik tapo ne naujos operacinės sistemos laukimas, o pasaulinės ekonomikos silpnumas. Windows 8 populiarumo didėjimas daugeliu atvejų bus apspręstas tuo, kaip aktyviai vartotojai persiorientuos į darbą su naują sensorine vartotojo aplinka.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos