Microsoft neplanuoja išleisti Windows 7 Service Pack 2?


Atsakymas į vieną dažniausiai užduodamų Windows 7 vartotojų klausimų apie antrą atnaujinimų paketą (Service Pack 2), panašu, bus gautas gana greitai. Deja, gerų naujienų laukti greičiausiai nereikėtų – matyt, korporacija Microsoft mano, kad atnaujinimų paketų kūrimo ir su juo susiję tolimesni darbai atima iš jos inžinierių daugybę laiko. Vietoj kompleksinių atnaujinimų paketų Microsoft ir toliau kurs Windows 7 atnaujinimus kas mėnesį – iki pat operacinės sistemos palaikymo datos pabaigos: sprendžiant iš oficialios informacijos, pagrindinis palaikymas baigsis 2015 m. sausio 13 d., tuo tarpu išplėstinis – iki 2020 m. sausio 14 d.).

Aaron Suzuki, kompanijos SmartDeploy generalinis direktorius, papasakojo apie atnaujinimų paketą svarbą, ypač tai svarbu organizacijoms, kuriose yra šimtai ar net tūkstančiai kompiuterių: „Atnaujinimų paketas labai svarbus tuo, jog leidžia visus atnaujinimus įdiegti kaip vieną paketą ir nesijaudinti dėl galybės atskirų atnaujinimų diegimo“.

Windows 7 Service Pack 1 pasirodymas korporacijai vyko ne itin sėkmingai: pirmojo atnaujinimų paketo pasirodymas privertė skųstis daugybę vartotojų – SP1 įdiegimas lemdavo klaidas operacinei sistemai startuojant (su dažnais BSOD ekranų pasirodymais), kartais ištrindavo sistemos atstatymo taškus, o tai lemdavo nuolatinę operacinės sistemos persikrovimo problemą. Tuomet Microsoft tik skėsčiojo rankomis ir teigė, jog minėtų problemų priežastis tiksliai nežinoma, o vėliau teko išleisti papildomų atnaujinimų šiai problemai spręsti.

Kol kas į daugybę užklausų pakomentuoti situaciją dėl galimo antrojo atnaujinimų paketo išleidimo kompanija Microsoft atsako vienodai – kapų tyla. Tiesa, šaltinių teigimu, pasisakymų apie Windows 7 Service Pack 2 atšaukimą taip pat nepasirodė, taigi belieka tik laukti.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos