World of Warcraft: Mists of Pandaria parduota 2.7 mln. kopijų


Kompanija Blizzard Entertainment pranešė, jog rugsėjo 25 d. pasirodžiusį žaidimo World of Warcraft papildymą Mists of Pandaria jau išbandė milijonai šio populiaraus MMORPG projekto gerbėjų. Per pirmą pardavimų savaitę, dar iki oficialaus debiuto spalio 2 d. Kinijoje, papildymas išplatintas 2,7 mln. egzempliorių tiražu. Bendras prenumeratorių skaičius visuose regionuose jau sudaro daugiau nei 10 mln. žmonių.

World of Warcraft kūrėjai taip pat pranešė, jog dirba prie naujo didelio atnaujinimo. Detaliau apie tai, kada jis pasirodys ir ką jame pamatysime, bus pranešta per artimiausias keletą savaičių.

Kolekcinis žaidimo leidimas pasirodė tik mažmeninėje prekyboje. Jame galima rasti pilną žaidimo versiją, o taip pat eilę išskirtinių dovanų. Be to, Mists of Pandaria papildymas pirmą kartą siūlomas kaip elektroninė Deluxe versija. Jame galima rasti pilną Mists of Pandaria elektroninę versiją, taip pat žaidime panaudojamas dovanas iš kolekcinio leidimo. Tie, kurie įsigijo standartinę žaidimo versiją, už papildomą mokestį gali jį konvertuoti į Deluxe Edition.

Kad būtų palaikytas žaidėjų susidomėjimas, Mists of Pandaria pasirodė nauja rasė „Pandariečiai“ (šie iš pradžių bus neutralūs, tačiau gavę 10 lygį prisijungs prie Aljanso arba Ordos) ir nauja klasė „Vienuolis“. Taip pat atsiras naujas kontinentas, kuriame gyvens nauja rasė, kurioje bus daug garbingų karių bei auksarankių meistrų.

Vaizdingose naujo kontinento alokacijose atsiras nematytos būtybės ir bosai, o žaidėjams bus pasiūlyti nauji uždaviniai ir kautynės, taip pat naujas Išbandymo režimas, skirtas kolektyviniam požeminių salų išvalymui. Iš daugybės naujovių galima išskirti ir maksimalaus 90 lygio pasiekimo galimybę, naujus klasių sugebėjimus ir galimybę pakelti ne karinių palydovų lygį.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos