Ultra plonas Орро Find 5 debiutuos gruodžio 12 d.


Tapo žinoma, jog išmanusis telefonas Oppo Find 5 oficialiai bus pristatytas gruodžio 12 d. Pekine (Kinija). Jau anksčiau paaiškėjo, kad išmanusis telefonas galės pasigirti itin plonu aliuminio korpusu, kurio storis sudarys vos 6,9 mm. Be viso kito, mobilus įrenginys leis mėgautis ir tikrai galinga aparatine platforma.

Oppo Find 5 operacinės sistemos pagrindu pasirinkta Android 4.1 Jelly Bean, tuo tarpu procesoriaus vaidmenį atliks Qualcomm Snapdragon S4 Pro (APQ8064), dirbantis 1,5 GHz taktiniu dažniu. Operatyvios atminties kiekis sudarys 2 GB, nugarinėje dalyje gamintojas įdiegs 12 MP raiškos kamerą. Taip pat viena iš patraukliausių savybių bus 5“ įstrižainės sensorinis ekranas su Full HD (1920 x 1080) raiška.

Kad visa tai neatrodytų tik kaip gandų lygio informacija, galima pažymėti, jog eilę šių charakteristikų patvirtino pats kompanijos Oppo prezidentas Tony Chen. Iš esmės, šis išmanusis telefonas taps tikrai rimtu HTC Droid DNA konkurentu, kuris jau prieinamas JAV rinkoje. Aišku, dabar telieka sulaukti oficialios premjeros bei sužinoti kainą, kuri, sprendžiant iš kitų Oppo gaminių, turėtų būti tikrai patraukli.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos