Activision-Blizzard paduota į teismą dėl brukamo Battle.net Autheticator


Resursas Courthouse News praneša, jog JAV prieš kompaniją Blizzard Entertainmnet ir jos „gimdytoją“ Activision-Blizzard paduotas kolektyvinis ieškinys su kaltinimu „brukant Battle.net Authenticator“. Priminsime, jog kalbama apie USB pakabuką, kuris, Blizzard teigimu, turėtų sumažinti Battle.net paskyrų nulaužimo tikimybę iki nulio – ir visa tai „tik už EUR 9,99“.

Remiantis duomenimis, kurios pateikia kaltinančioji pusė, šis negudrus daikčiukas kompanijai atnešė net $26 mln. pajamų, nors jei prisimintume situaciją su gegužės ir rugpjūčio mėnesį įvykusius įsilaužimus, ypatingų pliusų (lyginant su tai, kurie nusprendė nepirkti „Battle.net Authenticator“) vartotojai „su ypatinga apsauga“ nepajuto.

Teisybės dėlei reikia pasakyti, jog daugelį žaidėjų periodiškai kankina mintys apie gana intensyviai brukamą autentifikacijos įrankį, o tai dažnai sukelia atmetimo reakciją. Sunku pasakyti, koks efektas bus dėl paties teisminio proceso, tačiau komentarų iš kompanijos Activison-Blizzard atstovų vis dar niekas nesulaukė.

2 komentarai (-ų)

  1. nez parašė:

    Taip ir nesupratau kokiu budu buvo brukama.

    • thermal parašė:

      amerikonai bijo pripažinti, kad eilinį kartą išsidūrė su reklama, tai dabar bando savo buką protą per teismus pateisinti 😀


Kitos kategorijos naujienos