AMD neatsisako planų išleisti Steamroller procesorius


Apie tai, jog dabartinių Vishera procesorių pamaina „šiek tiek užsilaiko“, buvo galima spręsti iš oficialios AMD skaidrės, kuri netyčia (o gal ir tyčia) pateko į Internetą. Buvo galima įsitikinti, jog 2013 m. AMD neišleis procesorių su Steamroller architektūra, taigi aukščiausiame segmente varžovų antpuolius turės atlaikyti dabartiniai Vishera, o iš Trinity procesorių estafetę perims hibridiniai APU Richland su ta pačia Piledriver architektūra. Tik patys ekonomiškiausi APU Kabini su Jaguar architektūra galės nudžiuginti vartotojus, pasirodydami tada, kada ir buvo planuota.

Visi šie duomenys suformavo puikią dirvą paniškoms nuotaikoms, o tuo puikiai pasinaudojo resursas SemiAccurate. Jis paskubėjo pranešti, kad AMD atsisakė planų išleisti ne tik hibridinius Kaveri, bet ir Steamroller procesorių apskritai, o kartu net galima negalvoti apie būsimus sprendimus su Excavator architektūra. Aišku, kai kurie gandai nėra labai nauji: jau senokai kalbama, kad procesoriai Vishera taps paskutiniaisiais AMD sprendimais, kurie neturės integruotos grafikos.

Laimei, visą gandų lavina nusprendė nutraukti pati kompanija AMD. Pastarosios atstovai paaiškino, kad procesoriai Kaveri bei „didieji branduoliai“ vis tik pasirodys rinkoje. Akivaizdu, jog „didžiaisiais branduoliais“ kompanija vadina procesorius be integruotos grafikos, kurie bus skirti produktyvių sprendimų segmentui. Tiesa, jei tikėti anksčiau pasirodžiusia skaidre, „didieji Steamroller“ pasirodys ne anksčiau kaip 2014 m., o ir pati AMD šiuo atveju nepateikė jokių naujų komentarų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos