Kompanija AMD imsis ir SSD kaupiklių verslo?


Nuolat besidomintys kompanijos AMD viražais, turėtų prisiminti kompanijos marketinginius eksperimentus, kai su nuosavu prekiniu ženklu buvo pradėta prekiauti ne tik operatyviąja atmintimi (Radeon Memory serija), tačiau ir vaizdo plokštėms skirtomis atminties mikroschemomis (su galimybe visa tai pamatyti ir konkurentų produkcijoje).

Kodėl gi tai negalėtų būti AMD Radeon SSD series kaupiklis?

Dabar pasirodė dar viena naujiena iš tos pačios „operos“. Resursas SemiAccurate tvirtina, jog greitu metu prekinio ženklo Radeon komercinio potencialo ribos išsiplės tiek, kad kompanija AMD vartotojams pradės siūlyti SSD kaupiklius. Žinoma, pati AMD tokiai produkcijai skirtos NAND Flash atminties mikroschemų negamina, o ir kontrolerių kūrimu, matyt, artimiausiu metu taip pat neužsiims. Tokiu būdu, galima tikėtis, kad atitinkamos produkcijos gamina į savo rankas paims vienas iš AMD partnerių. Jei tikėti šaltinių pateikiama informacija, firminiai AMD SSD kaupikliai turėtų pasirodyti artimiausiu metu.

Reikia manyti, pirmieji du eksperimentai su Radeon operatyviąja atmintimi ir mikroschemomis pasiteisino, jei jau imtasi naujų, tačiau neprofilinių būdų pagerinti savo finansinę padėtį. Tik ar nepamatysime po kurio laiko AMD keičiant savo strategiją į daugelio IT gigantų pradėta naudoti paskutiniu metu, kai bandoma sukurti savo ekosistema su mobiliaisiais įrenginiais ir aplikacijų el. parduotuvėmis?

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos